Ładowanie...

Kapela - poznaj nasz zespół

 • zespół folkowy na wesele

  Wiola

  Skrzypce, skrzypce elektryczne, wokal

  Absolwentka średniej szkoły muzycznej. Wyróżnia naszą kapelę niespotykanym urozmaicaniem nawet najprostszych melodii. Każdy występ traktuje jak mały koncert na którym prezentuje 100% swoich możliwości – posłuchaj naszych nagrań, a wszystko stanie się jasne. Lubi muzyczne wyzwania, doskonale odnajduje się grając również muzykę klasyczną i jazzową. Ave Maria w wykonaniu Wioli wprawi w zachwyt, utwory góralskie oczarują, a covery ze skrzypcami elektrycznymi zyskują nowe życie.

 • góralskie wesele

  Tomek

  Kontrabas, gitara elektryczna, wokal

  Ma najdłuższy staż jeśli chodzi o wykonywanie muzyki folkowej. Potrafi doskonale dostosować się do prezentowanego repertuaru subtelnie prowadząc linie melodyczne basu, jak i pokazać power kiedy może odpalić rockowy przester w gitarze. Wieloletni tancerz, a później kontrabasista w ZPiT „Ziemia Żywiecka”. Jest mózgiem operacyjnym – w kapeli „Póki Co” odpowiada za wszystko co pozostali członkowie mogą zepsuć 🙂

 • kapela góralska Póki Co

  Tomek

  Akordeon, klawisze, wokal

  Czy to szybki numer, czy spokojny walczyk, akompaniujący akordeon doda uroku i wprawi w zadowolenie każdego słuchacza. Zgranie całego składu polega na uzupełnianiu się każdego instrumentu, a wszechstronność akordeonu sprawia że nie ma utworu którego nie jesteśmy w stanie zagrać. Tomek, nieustannie poszerza muzyczne horyzonty i cały czas doskonali warsztat gry – posłuchaj a nie będziesz zawiedziony. Oprócz występów z Póki Co udziela się w innych projektach muzycznych. Był kierownikiem muzycznym trzech zespołów regionalnych.

 • wodzirej na wesele

  Tomek

  Wodzirej, altówka, wokal

  I tak dochodzimy do momentu w którym dowiadujecie się że w kapeli Póki Co gra Wiola i trzech Tomków 🙂 Trzeci Tomek to zarażający humorem góralski konferansjer, który odnajdzie się w każdych warunkach i z każdej imprezy wydobędzie to co najlepsze. Przy pomocy swojego arsenału góralskich rekwizytów do zabaw – trombita, dyby, pieńki, ciupagi, przebrania, liny, włóczki a nawet narty do jazdy w lecie… Stonowany, adekwatny do sytuacji żart i dobre słowo to efekt wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu imprez.

Ta strona wymaga obsługi Javascript. Obecnie wyświetla się niepoprawnie.